Laikraščio anonsas


Apklausa

Ar Anykščių miesto parkas yra tinkama vieta daržui?

  • Čia turbūt pokštas? (50%, 2 b.)
  • Daržai turėtų būti arčiau žmonių - mikrorajonuose (25%, 1 b.)
  • Paverskime visą miesto parką daržu (25%, 1 b.)
  • Manęs daržininkystė nedomina (0%, 0 b.)

Balsavo: 4

Loading ... Loading ...

Dienos komentaras

Kodel kyla tokios problemos ?: „Atsakymas paprastas – Nera rajone šeimininko. Pavasarį tikimės jį jau turėti ! Dabar jau visi suprantame, kad policiniai metodai rajono valdymui nera tinkami ir posakis „Man patinka komandinis darbas – aš duodu komandas, jus vykdote“ neturi buti rajono vadovo koziris. Nepasitikėjimas ir komandos visokiais būdais žeminimas priveda valdymą prie visiškos destrukcijos. Tai turi matyti ir suprasti rajono Taryba ir imtis atitinkamų veiksmų ! Na bet jei rajono Taryba šiuo klausimu nekompetentinga, palauksime pavasario ir bėdą išspręsime patys. Rajono gyventojai, rinkejai.“


Sentencija

LUKAS PAKELTIS, Anykščių rajono tarybos narys: „Manau, kad žmonės susidarys nuomonę, kad policininkams vieta policijoje arba pensijoje.“


Dienos anekdotas

Bendra Rusijos – JAV kosminė įgula skrenda virš Rusijos. Amerikiečiai su prietaisais stebi Žemės paviršių. Staiga vienas amerikietis sušunka:
– Klausykit, labai keistas dalykas. Kaskart, kai skrendame virš Rusijos, aš nuolat matau žmones su teleskopais, tūkstančius tokių žmonių. Jūsų tauta labai domisi astronomija?
– Ne, – atsako rusas, – jie tiesiog geria tiesiai iš butelio.


Pernai Anykščių rajono savivaldybės delegacijos į užsienio šalis keliavo 12 kartų.
Mokesčių mokėtojai už rajono vadovų, rajono Tarybos narių bei valdininkų komandiruotes į užsienio šalis sumokėjo beveik 5 tūkst. eurų. Pusėje šių kelionių savivaldybės delegacijos tiesiog šventė. „Originaliausia“ savivaldybės „žaliojo patrulio“ Lino Šulskaus komandiruotė – užsienyje jis kėlė kvalifikaciją seminare … apie savivaldybių nusikalstamumą.

Apsilankymai šventėse ir
mugėse kainavo 1,5 tūkst. eurų

Į pirmąją 2017 metų užsienio komandiruotę Anykščių rajono savivaldybės delegacija susiruošė ir švęsti išvyko vasario 15-ąją. Tuomet Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, savivaldybės specialistė ryšiams su visuomene Adelė Aglinskaitė bei neįvardintas savivaldybės administracijos vairuotojas vyko į Seinus (Lenkija). Užsienio komandiruotės tikslas – dalyvauti Lietuvos Valstybės atkūrimo 99-ųjų metinių minėjimo renginiuose. Šios kelionės bendra kaina siekė 57 Eur.Kartu su rajono Tarybos nariu, Liberalų sąjungos atstovu Viliumi Januška, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju Ramūnu Blazarėnu bei neįvardintu savivaldybės administracijos vairuotoju liepos 1 – 3 dienomis rajono meras K.Tubis vyko švęsti ir Baltarusijos nepriklausomybės dienos. Ši užsienio komandiruotė kainavo 420 Eur.
Rugpjūčio 22 – 27 dienomis rajono meras K.Tubis, rajono Tarybos narys, socialdemokratas Dainius Žiogelis, savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka ir neįvardintas savivaldybės administracijos vairuotojas buvo išvykę į Mirgorodo (Ukraina) miestą. Savivaldybės delegacija važiavo švęsti Ukrainos nepriklausomybės dienos, kelionės metu taip pat aplankė Soročensko mugę. Ši komandiruotė rajono biudžetui kainavo 1 tūkst. 36 Eur.
Pernai už mokesčių mokėtojų pinigus tiesiog gerai praleisti laiką svetur progos nepraleido ir mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius.
Rugsėjo 16 dieną S.Obelevičius buvo išvykęs į Baltarusijos Smurgainių miestą, kur aplankė tarptautinį festivalį – mugę „Сморгонские баранки“ („Smorgonskije baranki“). Ši vicemero kelionė kainavo 21 Eur.

Dirbti į užsienį važiavo retai

Į grynai darbines užsienio komandiruotes Anykščių rajono vadovai pernai buvo išvažiavę vos du kartus.
Birželio 16-ąją į Dokšica (Baltarusija) miestą vienas buvo išvykęs Anykščių rajono meras K.Tubis. Pas baltarusius rajono vadovas važiavo dalyvauti „Ežerų kraštas“ trišalės tarybos posėdyje. Ši kelionė kainavo 21 Eur.
Rugpjūčio 8 dieną mero pavaduotojas S.Obelevičius Seinuose ( Lenkija) kartu su savivaldybės vairuotoju dalyvavo Tarptautinio jaunųjų vargonininkų konkurso atidarymo šventėje. Ši kelione į Lenkija kainavo 38 Eur.
Spalio 12 – 15 dienomis mero pavaduotojas S.Obelevičius kartu su savivaldybės vairuotoju keliavo į Rusijos Sankt Peterburgo miestą. Komandiruotės metu S.Obelevičius dalyvavo Lietuvos turizmo galimybių pristatyme Sankt Peterburgo turizmo operatoriams. Šios komandiruotės kaina – 1 tūkst.10 Eur.

Vokietijoje per metus
praleido visą mėnesį

Iš savivaldybės administracijos specialistų pernai daugiausiai laiko užsienio komandiruotėse praleido savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Inga Beresnevičiūtė.
Kovo 23 – 27 dienomis I.Beresnevičiūtė buvo išvykusi į Schierke (Vokietija) miestą. Į penkių dienų trukmės užsienio komandiruotę savivaldybės specialistė vyko dalyvauti parengiamajame susitikime prieš vasarą vyksiantį tarptautinį jaunimo mainų projektą „Sport fur alle“.Už I.Beresnevčiūtės kelionę į Vokietiją iš rajono biudžeto sumokėti 261 Eur.
Liepos 8 – 23 dienomis I. Beresnevčiūtė išvyko į dar vieną, beveik mėnesio trukmės komandiruotę į Vokietijos Scherko miestą. Šios komandiruotės tikslas buvo dalyvauti tarptautiniame jaunimo mainų projekte „Sport Fur alle“. I.Beresnevčiūtės komandiruotė kainavo 899 Eur.

Derino projektus ir kėlė
kvalifikaciją

Kiti savivaldybės administracijos specialistai į užsienį pernai vyko spręsti darbinių reikalų arba kelti kvalifikacijos.
Gegužės 17 dieną į Preili (Latvija) miestą deleguota savivaldybės administracijos Investicijų ir projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Skaidrė Lakačauskienė. Kartu su neįvardintu savivaldybės vairuotoju specialistė vyko dalyvauti organizuojamame projekto partnerių –koordinatorių susitikime, aptarti planuojamo pakartotinai teikti projekto „Eco water destination“ veiklas, rengiant biudžetą ir teikiant paraišką finansavimui gauti pagal Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo per sieną 2014–2020 m. programos antrąjį kvietimą. Ši vienos dienos komandiruotė kainavo 38 Eur.
Į paskutinę praėjusių metų užsienio komandiruotę gruodžio 6 – 8 dienomis buvo deleguotos savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Laima Zukienė bei savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Vida Dičiūnaitė. Specialistės dalyvavo kvalifikacijos kėlimo seminare „Socialinių paslaugų kūrimas šeimoje ir bendruomenėje: Latvija, Estija“. Ši komandiruotė rajono biudžetui kainavo 220 Eur.

Buvusį policininką domino
nusikalstamumo temos

Savivaldybės administracijos Bendrojo ir ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas, „žaliasis patrulis“ Linas Šulskus pernai vienos komandiruotės į užsienį metu aplankė net dvi šalis iš karto. Spalio 22 – 24 dienomis L.Šulskus apsilankė Vokietijoje, o spalio 25 – 27 dienomis –Prancūzijoje.
Buvęs policijos pareigūnas dalyvavo tarptautiniame kvalifikacijos kėlimo seminare „Savivaldybių nusikalstamumo prevencija ir kontrolė“. Ši komandiruotė mokesčių mokėtojams kainavo 815 Eur.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


Susiję straipsniai:Taip pat skaitykite:


Trečiadienį į Vokietijos Mainco miestą dalyvauti Kalėdų festivalyje Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis išvyko ne vienas. Anykščių rajono savivaldybė informavo, kad kartu su meru K.Tubiu į trijų dienų trukmės kelionę į Vokietiją iškeliavo ir vokiečių kalbos mokytoja Viol ... Skaityti daugiau >>

Ilgametė Anykščių rajono tarybos sekretorė Vaiva Strepeikė perėjo dirbti į civilinės metrikacijos sferą. Ji kaip ir anksčiau dirba Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje, tačiau darbas iš esmės pasikeitė. Vietoj V.Strepeikės, Tarybos sekretore jau pradėjo dirbti A ... Skaityti daugiau >>

Treti metai Viešintų seniūnija neturi nuolatinio seniūno. Keli anksčiau skelbti konkursai neįvyko. Tačiau, po Naujųjų seniūnija, greičiausiai, turės nuolatinį vadovą. Savivaldybės administracijos skelbtame konkurse šį kartą ryžosi dalyvauti trys asmenys. Kiek iš jų galės dal ... Skaityti daugiau >>

Anykščių rajono savivaldybė pateko tarp 19 Lietuvos savivaldybių, kurioms skirtas finansavimas įrengti nemokamo belaidžio interneto zonoms viešosiose erdvėse. WiFi zonoms įrengti skirti 15 tūkst. eurų, – pranešė Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Gyventojai kviečiami iš ... Skaityti daugiau >>

Šiandien ankstų rytą Vyskupo skvero šlaite žiemiškais akcentais pasipuošė užrašas ANYKŠČIAI. Anykščių rajono savivaldybės administracijos iniciatyva Antano Vienuolio progimnazijos 8b klasės mokiniai kartu su mokytojais Gitana Valančiūniene ir Valentinu Gudėnu darbavosi prie  ... Skaityti daugiau >>

Startuoja paskutinis aplinkosaugos projekto „Mes rūšiuojam. Vasara“ etapas. Panevėžio, Utenos ir Vilniaus apskričių bendruomenės visą mėnesį, iki rugpjūčio vidurio, rinks nenaudojamą elektros ir elektroninę įrangą, senus nešiojamuosius akumuliatorius ir baterijas. „Tai jau ... Skaityti daugiau >>

Šiandien –  paskutinioji Zitos Neniškienės, kaip Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorės, darbo diena. Su gėlių žiedais ta proga Z.Neniškienę aplankė ir už darbą įstaigoje dėkojo Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, vicemeras Sigutis Obelevi ... Skaityti daugiau >>

Policija gavo  Vaiko teisių apsaugos skyriaus Anykščių rajono savivaldybėje pranešimą, kad vyras (gim. 1987 m.), gyvenantis  Anykščiuose, Vairuotojų g., galimai smurtavo prieš mažamečius vaikus (gim. 2011 m. ir gim. 2013 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ... Skaityti daugiau >>

Liepos 13 dieną  apie 17.20 val. moteriai (gim. 1923 m.), gyvenančiai  Anykščiuose, Ramybės g., paskambino asmuo prisistatęs chirurgu pasakė, kad jos draugė griūdama nuo laiptų kliudė kaimynę ir ją sužalojo. Aiškino, kad sužalotą moterį reiks operuoti, o tam, kad draugei Milda ... Skaityti daugiau >>

Į policiją kreipėsi Anykščių miško festivalio organizatoriams įrangą paskolinęs ir ją praradęs  vyras.
Gautas 1960 metais gimusio vyro  pareiškimas, kad biržėlio 26 dieną  dingo sportinis tinklas ir trosas. Birželio 20 dieną  jis paskolino sportinį tinklą ir trosą ... Skaityti daugiau >>

Liepos 14 dieną  apie 19.19 val. Anykščiuose, Vilniaus g., patikrinimui sustabdytas automobilis HONDA FIT. Pas keleivį (gim. 1986 m.), gyvenantį  Klaipėdoje, Kurpių g., buvo rasti du užspaudžiami politileniniai paketėliai su baltos spalvos milteliais. Vyras paaiškino, kad paketėliai ... Skaityti daugiau >>

A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus tęsia pernai prasidėjusią Ukrainos rašytojų rezidencijų Anykščiuose programą. Dešimt liepos dienų Anykščiuose gyvena ir lietuvišką tematiką savo kūrybai kaupia Ukrainos istorinio bestselerio tėvu tituluojamas 67 metų ... Skaityti daugiau >>

Anykščių rajono savivaldybė paskelbė maisto kotelių viešąjį pirkimą. Šios kortelės bus išdalintos sergantiems tuberkulioze. Anykščių rajono savivaldybė tokiuu būdu sergančiuosius šia liga skatins gydytis.   Iš viso suplanuota įsigyti 400 maisto kortelių. Kortelių tiek ... Skaityti daugiau >>

Šeštadienį į posėdį susirinko Darbo partijos taryba, kurioje buvo patvirtinti kandidatai į savivaldybių merus. Anykščių rajone į merus kandidatuos  Vaidutis Zlatkus.

... Skaityti daugiau >>

Lietuvos policijos ir Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos kreipėsi į Anykščių rajono savivaldybės merą Kęstutį Tubį dėl naikinamos migracijos grupės Anykščių rajono policijos komisariate.

... Skaityti daugiau >>

Mes facebook’e

Reklama